جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی استخوانی

کسانی که دارای بینی هایی با پوست نازک و غضروف محکم هستند جزء دسته بینی های استخوانی بوده و با کمک جراحی بینی استخوانی می توانند به رفع مشکلات موجود در بینی خود بپردازند.

در بسیاری از بینی های استخوانی وجود قوز و برآمدگی بر روی پل بینی دیده می شود که همین امر سبب نازیبایی در چهره شخص می گردد. جراحی بینی راه کاری برای بهبود این مشکل و بدست آوردن یک بینی زیبا و بدون ایراد می باشد.

مدل عمل بینی استخوانی

همانطور که می دانید عمل جراحی بینی تحت سبک هایی که در زیر نام برده شده است ، انجام می پذیرد:

  1. مدل طبیعی
  2. مدل فانتزی یا عروسکی
  3. مدل نیمه فانتزی

جراحی بینی استخوانی

خوشبختانه جراحی بینی استخوانی در هر سه مدل فوق امکان پذیر بوده و چنانچه بهترین فوق تخصص پلاستیک را برای انجام این کار برگزینید می توانید در انتها نتایج مطلوب و رضایت بخشی را تجربه کنید.

عمل بینی استخوانی عروسکی از نظر برخی بانوان به عنوان بهترین مدل عمل بینی استخوانی بوده و از این جهت که غضروف این نوع بینی هااز استحکام کافی برخوردار است بنابراین ایجاد قوس مورد نیاز در مدل عروسکی بر روی این نوع بینی ها به راحتی میسر می باشد.

جراحی بینی استخوانی مردانه

آقایانی که به عمل جراحی رینوپلاستی روی می آورند اغلب به دنبال بینی بی عیب اما مردانه می باشند و کوچک کردن بیش از اندازه بینی آن ها می تواند نتیجه معکوس داشته و زیبایی و جذابیت مردانه چهره آنان را تحت شعاع قرار دهد. لذا اکثر آقایان سبک جراحی بینی استخوانی طبیعی را بیشتر می پسندند.

جراحی بینی استخوانی بدون عمل

عمل جراحی بینی بدون بیهوشی و خونریزی با استفاده از لیزر ادعایی است که این روزها بسیار داغ و مورد جستجو برای متقاضیان عمل رینوپلاستی می باشد. بسیاری از افرادی که نظر به انجام عمل جراحی زیبایی بینی دارند به دلیل تهاجمی بودن آن ، نسبت به اقدام برای اصلاحات بینی خود تاخیر نموده و به دنبال راه کارهایی غیرتهاجمی می باشند.

درست است که تکنولوژی لیزر توانسته جایگزین بسیاری از عمل های جراحی سنتی در زمینه های مختلف پزشکی شود اما در مورد عمل جراحی بینی با توجه به پیچیدگی های موجود در آن هنوز هیچ روشی جایگزین آن نشده و لیزر نمی تواند اقداماتی که در انجام عمل بینی رخ می دهد را پوشش داده و جانشینی برای آن باشد. لذا مسئله ای که باید مورد توجه افرادی که می خواهند عمل رینوپلاستی را انجام دهند قرار بگیرد این است که جراحی بینی استخوانی بدون عمل امکان پذیر نبوده و این موضوع تنها یک شگرد تبلیغاتی می باشد.

هزینه عمل بینی استخوانی

هزینه عمل بینی استخوانی بر اساس پارامترهای مختلفی محاسبه می گردد که برای اطلاع از آن ها باید حتما به مطب پزشک مورد نظر مراجعه فرمایید و نسبت به قیمت آن آگاهی کسب نمایید.

نظرات بسته شده است.

Call Now Buttonتماس با ما