جراحی بینی فانتزی

عمل جراحی بینی فانتزی

امروزه با توجه به تبلیغات گسترده ای که در فضای مجازی در حال انجام است ؛ شاهد آن هستیم که بسیاری از متقاضیان جراحی بینی خصوصا خانم ها ، خواهان انجام جراحی بینی فانتزی می باشند.

در اکثر موارد مراجعین محترم شناخت دقیقی از بینی فانتزی ندارند و صرفا به دلیل تبعیت از تبلیغات گمراه کننده و تمایل به داشتن یک بینی بسیار کوچک به انجام جراحی بینی فانتزی ترغیب می شوند و بر انجام آن پافشاری می کنند.

در این جا باید متذکر شد که یک بینی خوش فرم و زیبا به بینی ای اطلاق می شود که از معیارهای علمی زیبایی شناسی در آناتومی یک بینی زیبا برخوردار بوده و در عین حال با دیگر اعضای صورت ، توازن و هماهنگی داشته و سبب بهم خوردن تناسبات چهره نشود.

بنابراین کوچک کردن بینی از لحاظ زیبایی شناسی محدودیت هایی دارد و ما تنها در مواردی مجاز به انجام جراحی بینی باصطلاح فانتزی هستیم که تمامی اجزای چهره فرد ، دارای اندازه ای متناسب با ویژگی های بینی فانتزی باشد و مهم تر این که خود بینی نیز محدودیت های آناتومیک از نظر ابعاد ، ضخامت پوست و استحکام غضروفی و استخوانی نداشته باشد.

لذا کوچک کردن بینی در افرادی که کاندید مناسبی نیستند از لحاظ عملکردی و زیبایی مشکلات فراوانی ایجاد می کند.

به طوری که نه تنها می تواند سبب بروز اختلالات تنفسی گردد ، بلکه بدشکلی های ثانویه بینی در سال های آینده تقریبا به طور قطع اتفاق خواهد افتاد و برای اصلاح این دفرمیتی ها به عمل های جراحی بسیار پیچیده و متعدد نیاز خواهد بود و متاسفانه مراجعین محترم را از نظر روحی و اقتصادی دچار خسارت های فراوان می کند.

جراحی بینی فانتزی

متقاضیان بینی فانتزی :

متاضیان جراحی بینی فانتزی کسانی هستند که تمایل دارند بینی بیش از حد کوچک شده و قوس زیادی در پشت بینی داشته باشند. بینی در این افراد اغلب کوتاه تر از حد معمول بوده و سوراخ های بینی از روبرو بیش از حد دیده خواهد شد.

بنابراین تغییرات به وجود آمده در عمل بینی فانتزی به نحوی است که به وضوح می توان تشخیص داد فرد جراحی بینی انجام داده است.

سخن آخر :

در صورتی که شما علاقمند به انجام به عمل جراحی زیبایی بینی با خصوصیات بینی فانتزی هستید توصیه می شود ، طی جلسه مشاوره با جراح فوق تخصص پلاستیک و زیبایی به خصوصیات بینی و صورت خود پی برده و بعد از انجام معاینات لازم و انجام فوتوگرافی های ویژه عمل زیبایی بینی ، به بهترین گزینه مورد نظر دست یابید.

پاسخ

17 + 6 =

Call Now Buttonتماس با ما