فوق تخصص پلاستیک در تهران

پزشک فوق تخصص پلاستیک در تهران

فوق تخصص پلاستیک در تهران : فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی ؛ پزشکی است که پس از پشت سر گذاشتن دوره 7 ساله پزشکی ، اقدام به تحصیل در دوره تخصصی جراحی عمومی به مدت 4 سال نموده و پس از اتمام دوره تخصص جراحی عمومی ، امکان تحصیل در دوره 3 ساله فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی را می یابد.

فوق تخصص پلاستیک در طول دوره فوق تخصصی جراحی پلاستیک ، ترمیمی و زیبایی ، به تمامی اعمال جراحی پلاستیک و زیبایی بدن و صورت اشراف کامل خواهد یافت.

توجه داشته باشید که انتخاب یک فوق تخصص پلاستیک با تجربه و متبحر به شما کمک خواهد کرد که با صرف حداقل زمان و هزینه به خواسته خود دست یابید.

در مقاله پیش رو تصمیم داریم شما را در راستای یافتن بهترین فوق تخصص پلاستیک در تهران یاری نماییم.

از این رو در صورتی که به دنبال یک فوق تخصص پلاستیک ماهر و مجرب هستید در تهران ، تا پایان مقاله همراه ما باشید.

فوق تخصص پلاستیک در تهران

یافتن فوق تخصص جراحی پلاستیک :

  • شما می توانید در این راستا از طریق جستجو در اینترنت ، لیستی از اسامی نخبگان جامعه جراحان پلاستیک تهیه کنید.
  • با توجه به این که در حال حاضر کلیه جراحان از جمله جراحان فوق تخصص پلاستیک دارای سایت رسمی می باشند ، شما عزیزان می توانید پس از تهیه لیست مذکور ، از طریق وبسایت پزشک مورد نظر نسبت به رزومه کاری ایشان و نیز خدماتی که ارائه می نمایند آگاهی یابید.
  • ضمنا شما می توانید از طریق بخش گالری تصاویر سایت و یا صفحه اینستاگرام پزشک مورد نظرتان ، نسبت به دیدن نمونه کارهای ایشان اقدام فرمایید.
  • برای تثبیت انتخاب خود می توانید حضورا به مطب پزشک مراجعه نموده و با مراجعین حاضر در مطب در خصوص سطح رضایت شان از نتیجه عمل انجام شده به گفتگو بپردازید.
  • در نهایت نیز می توانید با پزشک مدنظرتان ، مشاوره داشته باشید و خواسته ها و اهداف تان را نسبت به جراحی موردنظر خود ، با ایشان مطرح نمایید.

دکتر امین ادهمی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی ، عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و عضو انجمن بین المللی جراحان پلاستیک و زیبایی ISAPS می باشند.

دکتر ادهمی ، با توجه به تجربه فراوان و نیز انجام موفقیت آمیز جراحی های متعدد زیبایی و ترمیمی از جمله برترین و شناخته شده ترین فوق تخصصان جراحی پلاستیک در حوزه کاری خود به شمار می روند.

پاسخ

5 × 3 =

Call Now Buttonتماس با ما