تزریق چربی به صورت

تزریق چربی به صورت

امروزه برای شادابی و جوانسازی صورت ، متدهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد ؛ یکی از شایع ترین روش هایی که در حال حاضر کاربرد فراوانی یافته و مورد استقبال اکثریت مردم واقع شده است تزریق چربی به صورت می باشد.( فوق تخصص پلاستیک در تهران )

تزریق چربی یکی از روش های پرکاربرد در جوانسازی است که به منظور کاهش چین و چروک‌ و همچنین برجسته و متمایز نمودن برخی نواحی صورت از آن استفاده می شود.

مزایای تزریق چربی به صورت

این روش برای افرادی که بنا به هر دلیلی از جمله افزایش سن و غیره ، با لاغری صورت مواجه هستند گزینه مناسبی بوده و کاربرد موثری دارد.

در فرآیند تزریق چربی به صورت ، چربی مورد نظر از برخی نقاط بدن که دارای حجم  مازادی از چربی می باشد نظیر پهلو ، شکم ، باسن و ران گرفته شده و به ناحیه مورد نظر از صورت تزریق می گردد.

تزریق چربی به صورت

تزريق چربي به صورت موجب برجسته تر شدن نواحی مختلف صورت مثل گونه ، چانه و لب شده و همانطور که پیش تر اشاره شد سبب کاهش و حتی در مواردی از بین رفتن خطوط و چین و چروک ها در مناطقی از قبیل خط خنده ، خط اخم ، خطوط اطراف دهان و لب ها می گردد.

بهبود گودی اطراف چشم ها و پلک ها و همچنین نواحی گیجگاهی از دیگر موارد کاربرد تزریق چربی در صورت می باشد. در مجموع تزريق چربي به صورت با مکانیسم حجم دهی و فرم دهی به انحناهای صورت و همچنین تحریک کلاژن سازی در شرایطی خاص ، باعث زیبایی هرچه بیشتر آن می شود.

ناگفته نماند که با استفاده از تزریق چربی می توان اسکارهای قدیمی ، جای آکنه و حتی کمبودهای مادرزادی در نسوج نرم صورت را نیز بهبود بخشید.

تزریق چربی به صورت را در چه افرادی می توان انجام داد

  • افرادی که خواهان انجام تزريق چربي به صورت خود هستند می بایست به لحاظ فیزیکی و همینطور روانی در صحت و سلامتی باشند.
  • این افراد نباید به بیماری های زمینه ای خاص مبتلا باشند.
  • برای مراجعین محترمی که قبلا تزریق ژل های دایمی همانند پاژ داشته اند تزريق چربي به صورت توصیه نمی گردد.
  • ناگفته نماند متقاضیان تزريق چربي به صورت ، بایستی از این عمل انتظاراتی واقع بینانه داشته باشند ؛ چرا که در بسیاری از موارد ، سایر اعمال جراحی تکمیلی مثل لیفت صورت یا جراحی پلک ها برای حصول نتایج برتر غیر قابل اجتناب خواهد بود.

تزریق چربی به صورت

ماندگاری تزریق چربی به صورت

تزریق چربی در واقع ، نوعی پیوند سلول است که هیچ نوع مواد خارجی طی آن وارد بدن نمی شود ، بلکه چربی بدن خود فرد از یک نقطه بدن به نقطه ای دیگر انتقال می یابد.

چربی بدن ، بافتی زنده بوده و از ساختاری فعال برخوردار است ؛ حال چنانچه چربی با شیوه ای صحیح برداشت شده و با روش های علمی از جمله سانتریفیوژ آماده و خالص سازی شود ، بخش اعظمی از سلول های چربی به واسطه تکنیک صحیح تزریق ، زنده مانده و فعالیت طبیعی آن ها پس از تزریق حفظ خواهد شد ؛ این اتفاق منجر به ماندگاری بیشتر چربی در موضع مورد نظر شده و نتیجه نهایی تزریق چربی را دائمی تر می کند.

عوارض تزریق چربی در صورت

به دلیل این که چربی تزریقی از بدن خود فرد اخذ شده است ، به جرات می توان اذعان داشت که تزریق چربی در قیاس با دیگر روش های تزریقی ، هیچ گونه حساسیتی ایجاد نکرده و در صورت تزریق صحیح آن از کم عارضه ترین فیلرهای صورت محسوب می گردد.

هزینه تزریق چربی صورت چقدر است ؟

در فرآیند تزریق چربی ، چربی لازم از بدن خود شخص تامین می گردد از این رو هزینه تزریق چربی به صورت نسبت به سایر روش های تزریق ، شامل هزینه گزاف مواد اولیه نمی باشد.

با این حال می بایست توسط پزشک فوق تخصص پلاستیک و با وسایل مدرن و مناسب انجام شود. در جلسه مشاوره و پس از معاینه هزینه تزریق چربی در صورت با مراجعین محترم در میان گذاشته خواهد شد.

پاسخ

چهارده + چهارده =

Call Now Buttonتماس با ما