تزریق چربی به صورت

تزریق چربی به صورت

امروزه برای شادابی و جوانسازی صورت ، متدهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد ؛ یکی از شایع ترین روش هایی که در حال حاضر کاربرد فراوانی یافته و مورد استقبال اکثریت مردم واقع شده است تزریق چربی به صورت می باشد.

تزریق چربی یکی از روش های پرکاربرد در جوانسازی است که به منظور کاهش چین و چروک‌ و همچنین برجسته و متمایز نمودن برخی نواحی صورت از آن استفاده می شود.

مزایای تزریق چربی به صورت

این روش برای افرادی که بنا به هر دلیلی از جمله افزایش سن و غیره ، با لاغری صورت مواجه هستند گزینه مناسبی بوده و کاربرد موثری دارد.

تزریق چربی به صورت

در فرآیند تزریق چربی به صورت ، چربی مورد نظر از برخی نقاط بدن که دارای حجم  مازادی از چربی می باشد نظیر پهلو ، شکم ، باسن و ران گرفته شده و به ناحیه مورد نظر از صورت تزریق می گردد.

تزریق چربی به صورت موجب برجسته تر شدن نواحی مختلف صورت مثل گونه ، چانه و لب شده و همانطور که پیش تر اشاره شد سبب کاهش و حتی در مواردی از بین رفتن خطوط و چین و چروک ها در مناطقی از قبیل خط خنده ، خط اخم ، خطوط اطراف دهان و لب ها می گردد. بهبود گودی اطراف چشم ها و پلک ها و همچنین نواحی گیجگاهی از دیگر موارد کاربرد تزریق چربی در صورت می باشد. در مجموع تزریق چربی به صورت با مکانیسم حجم دهی و فرم دهی به انحناهای صورت و همچنین تحریک کلاژن سازی در شرایطی خاص ، باعث زیبایی هرچه بیشتر آن می شود.

ناگفته نماند که با استفاده از تزریق چربی می توان اسکارهای قدیمی ، جای آکنه و حتی کمبودهای مادرزادی در نسوج نرم صورت را نیز بهبود بخشید.

تزریق چربی به صورت را در چه افرادی می توان انجام داد

  • افرادی که خواهان انجام تزریق چربی به صورت خود هستند می بایست به لحاظ فیزیکی و همینطور روانی در صحت و سلامتی باشند.
  • این افراد نباید به بیماری های زمینه ای خاص مبتلا باشند.
  • برای مراجعین محترمی که قبلا تزریق ژل های دایمی همانند پاژ داشته اند تزریق چربی به صورت توصیه نمی گردد.
  • ناگفته نماند متقاضیان تزریق چربی به صورت ، بایستی از این عمل انتظاراتی واقع بینانه داشته باشند ؛ چرا که در بسیاری از موارد ، سایر اعمال جراحی تکمیلی مثل لیفت صورت یا جراحی پلک ها برای حصول نتایج برتر غیر قابل اجتناب خواهد بود.

ماندگاری تزریق چربی به صورت

تزریق چربی در واقع ، نوعی پیوند سلول است که هیچ نوع مواد خارجی طی آن وارد بدن نمی شود ، بلکه چربی بدن خود فرد از یک نقطه بدن به نقطه ای دیگر انتقال می یابد.

چربی بدن ، بافتی زنده بوده و از ساختاری فعال برخوردار است ؛ حال چنانچه چربی با شیوه ای صحیح برداشت شده و با روش های علمی از جمله سانتریفیوژ آماده و خالص سازی شود ، بخش اعظمی از سلول های چربی به واسطه تکنیک صحیح تزریق ، زنده مانده و فعالیت طبیعی آن ها پس از تزریق حفظ خواهد شد ؛ این اتفاق منجر به ماندگاری بیشتر چربی در موضع مورد نظر شده و نتیجه نهایی تزریق چربی را دائمی تر می کند.

عوارض تزریق چربی در صورت

به دلیل این که چربی تزریقی از بدن خود فرد اخذ شده است ، به جرات می توان اذعان داشت که تزریق چربی در قیاس با دیگر روش های تزریقی ، هیچ گونه حساسیتی ایجاد نکرده و در صورت تزریق صحیح آن از کم عارضه ترین فیلرهای صورت محسوب می گردد.

هزینه تزریق چربی صورت چقدر است ؟

در فرآیند تزریق چربی ، چربی لازم از بدن خود شخص تامین می گردد از این رو هزینه تزریق چربی به صورت نسبت به سایر روش های تزریق ، شامل هزینه گزاف مواد اولیه نمی باشد ؛ با این حال می بایست توسط فوق تخصص جراح پلاستیک و با وسایل مدرن و مناسب انجام شود. در جلسه مشاوره و پس از معاینه هزینه تزریق چربی در صورت با مراجعین محترم در میان گذاشته خواهد شد.

پاسخ

5 + 14 =

Call Now Buttonتماس با ما